Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajęcia w cenie 2 200 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna do wynajmu. Budynek wybudowany w 2016 roku o 5 kondygnacjach. Rynek pierwotny. Wystawa okien w kierunku zachodnim. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna nadaje się od razu do zamieszkania. Doskonała lokalizacja, dobry standard oraz atrakcyjna cena to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna. Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny metraż 46,08 mkw., usytuowanie na parterze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Fabryczna składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– przedpokój
– łazienka
– taras.
Wnętrze mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna wyposażone w sprzęty AGD i RTV.

Atrakcyjna lokalizacja w pobliżu znanego centrum handlowego, marketów z dobrym dojazdem do centrum to kolejna z zalet tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna. Osoby zmotoryzowane na pewno docenią możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym (za dopłatą). W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 500 zł. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15565)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...