Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajęcia w cenie 2 200 zł/m-c

Mieszkanie, trzy pokoje, Wrocław Fabryczna na wynajem. 64,9 metra kwadratowego liczy powierzchnia tego mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna. Zaprezentowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Fabryczna znajduje się na parterze. Budynek z rynku wtórnego. Wystawa okien na południowy zachód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna gotowe do zamieszkania.

Do najmocniejszy zalet oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Fabryczna warto zaliczyć znakomity standard wyposażenia i wykończenia, możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym pod budynkiem za dodatkową opłatą 200 zł/m-c oraz bezpieczną lokalizację na terenie zamkniętego i monitorowanego osiedla. Amatorzy aktywnego wypoczynku na pewno docenią rozległe tereny rekreacyjne. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław Fabryczna obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 3 tys. zł. Właściciel preferuje najem okazjonalny.

Wnętrze mieszkania Wrocław na wynajem tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: balkon + salon + pomieszczenie gospodarcze + aneks kuchenny + łazienka + 2 sypialnie + przedpokój. Mieszkanie na wynajem Wrocław objęte znanym i cenionym programem „0% prowizji od najmującego”. Najmujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę wynajmującą (właściciela). Mieszkanie do wynajęcia Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkanie Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15471)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl
tel. +48 665 313 096
tel. +48 71 337 84 06

Inne w tej kategorii...