Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajęcia w cenie 2 100 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna do wynajmu. Atrakcyjna cena, dobry standard oraz znakomita lokalizacja to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna. Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny metraż 34 mkw., usytuowanie na V piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi. Budynek wybudowany w 2019 roku o 7 kondygnacjach. Rynek pierwotny. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna nadaje się od razu do zamieszkania.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Dodatkowo z naszym biurem nie podpisujesz żadnej umowy. Mieszkanie do wynajmu nowe, dotychczas nie zamieszkałe.

Atrakcyjna lokalizacja doskonale skomunikowana z każdą częścią miasta to kolejna zaleta tego mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna. Nieopodal kompletnie rozwinięta infrastruktura i znana galeria handlowa. Mieszanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna o dużym potencjale – świetnie nadaje się do wynajęcia dla studentów.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka z wc
– balkon.

Wnętrze mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna niezwykle ciche, co pozwala na pełen relaks po całym dniu pracy lub nauki. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu. Osoby zmotoryzowane na pewno ucieszą miejsca parkingowe: przy budynku. W razie wszelkich pytań umów się ze mną na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (005-68)

Kontakt:
e-mail: rawicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...