Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajęcia w cenie 1 800 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Fabryczna do wynajmu. Budynek wybudowany o 5 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunkach północ-południe. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna nadaje się od razu do zamieszkania. Doskonała lokalizacja, dobry standard oraz atrakcyjna cena to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna. Kolejne zalety to na pewno poszukiwany na rynku metraż 52,3 mkw. oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław objęte słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko właściciel. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu na wynajem Wrocław Fabryczna są kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD. Mocnym atutem jest także wliczone w kwotę najmu miejsce postojowe.

Atrakcyjna lokalizacja gwarantująca sprawną komunikację z centrum oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych zamyka długą listę zalet tego mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości jednomiesięcznego czynszu najmu. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15553)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...