Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajęcia w cenie 1 650 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna do wynajmu. Budynek o 7 kondygnacjach. Rynek wtórny. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna nadaje się od razu do zamieszkania. Doskonała lokalizacja, dobry standard oraz atrakcyjna cena to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna. Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny metraż 36,16 mkw., usytuowanie na VII piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi.

Mieszkanie na wynajem w bloku Wrocław Fabryczna objęte zostało słynnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najemca nie płaci prowizji, a całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa tylko właściciel. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław Fabryczna składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + kuchnia + sypialnia + łazienka + przedpokój + balkon. Mieszkanie na wynajem Wrocław Fabryczna kompletnie umeblowane i urządzone. Duża zaletą mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna jest jego atrakcyjna lokalizacja z dogodnym dojazdem do śródmiejskiej obwodnicy Wrocławia i Stadionu Miejskiego. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15562)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...