Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajęcia w cenie 1 500 zł/m-c

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna do wynajęcia. Do najmocniejszych atutów zaliczyć należy atrakcyjny metraż 44,6 mkw., dobry standard, gustowne wykończenie pomieszczeń, a także ekspozycję okien. Mieszkanie do wynajmu Wrocław Fabryczna mieści się na II piętrze i jest gotowe do zamieszkania. Budynek posiada 5 kondygnacji. Okazyjna cena.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Mieszkanie do wynajmu Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka
– wc.
Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław są kompletnie umeblowane i wyposażone w sprzęty AGD. Warto zaznaczyć, że do mieszkania na wynajem Wrocław przynależy również piwnica. Osoby zmotoryzowane ucieszy możliwość parkowania przed budynkiem, za szlabanem.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław mieści się w ciekawej lokalizacji z dobrym dojazdem do centrum i w pobliżu rozległych terenów rekreacyjnych. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 500 zł. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15657)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...