Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajęcia w cenie 1 400 zł/m-c

Mieszkanie, kawalerka, studio, 1 pokój, Wrocław Fabryczna na wynajem. 35 metrów kwadratowych liczy powierzchnia tego mieszkania do wynajmu Wrocław Fabryczna. Zaprezentowane do wynajęcia mieszkanie Wrocław Fabryczna znajduje się na pierwszym piętrze. Budynek z rynku wtórnego o czterech kondygnacjach. Wystawa okien na południowy wschód. Mieszkanie do wynajmu Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 1 750 zł.

Mocnym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław Fabryczna jest jego kompletne wyposażenie w urządzenia AGD, miejsce parkingowe pod blokiem oraz znakomita lokalizacja blisko centrum, na zamkniętym osiedlu z szlabanem, w cichej i spokojnej okolicy. Na wyciągnięcie ręki osiedlowy sklep słynnej sieci, przedszkole, gabinety lekarskie, pizzeria. Wszystkie pokoje i  pomieszczenia mieszkania na wynajem Wrocław wykończone zostały w dobrym standardzie przy zastosowaniu solidnej klasy materiałów.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: kuchnia + balkon +  salon/sypialnia + przedpokój + łazienka. Polecam i zapraszam na prezentacje mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna. Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15463)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
tel. +48 665 165 995
tel. +48 71 337 84 11

Inne w tej kategorii...