Mieszkanie Wrocław Fabryczna do wynajęcia w cenie 1 300 zł/miesięcznie

Mieszkanie, 1 pokój, studio, kawalerka, Wrocław Fabryczna do wynajmu. Budynek o 7 kondygnacjach. Rynek wtórny. Wystawa okien w kierunku północny wschód. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Fabryczna nadaje się od razu do zamieszkania.Doskonała lokalizacja, dobry standard oraz atrakcyjna cena to najmocniejsze atuty tego mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna. Kolejne zalety to na pewno funkcjonalny przy kawalerce metraż 31,4 mkw., usytuowanie na IV piętrze oraz funkcjonalny rozkład pomieszczeń i pokoi.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Prestiżowa lokalizacja niedaleko centrum, kompletne umeblowanie z wyposażeniem oraz duże poczucie bezpieczeństwa dzięki całodobowej ochronie wspartej monitoringiem to kolejne zalety tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Fabryczna.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– balkon
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

Komfort i prestiż podnosi obecność w budynku concierge’a w wejściowym holu. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania obowiązuje jednorazowa https://italoptik.com/yelnac/index.html , zwrotna kaucja w wysokości 1 300 zł. Polecam i zapraszam na prezentację tego mieszkania na wynajem Wrocław Fabryczna.

Informacje dotyczące mieszkania na wynajem Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajęcia Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15535)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...