Mieszkanie Wrocław Fabryczna do sprzedaży w cenie 470 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Fabryczna na sprzedaż. Oferowane do sprzedaży mieszkanie Wrocław Fabryczna znajduje się na I piętrze w 6-kondygnacyjnym budynku i wycenione zostało na 10 066 złotych za mkw. Duża zaletą mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna jest również jego funkcjonalny metraż 46,69 m2 oraz gustowne wykończenie wnętrza. Mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna pochodzi z rynku wtórnego. Do długiej listy zalet warto dodać również korzystną lokalizację oraz ekspozycję okien na południowy zachód. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna przygotowane do zamieszkania przez nowych mieszkańców. Rok budowy – 2010.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna zapewnia wszystkim domownikom duże poczucie bezpieczeństwa (ochrona, monitoring 24 h) i komfortu (klimatyzacja). Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wyłącznie za pośrednictwem agentów i brokerów WGN. Prestiżowa lokalizacja w nobilitującym apartamentowcu, przy jednej z głównych arterii miasta prowadzących do centrum to kolejna z zalet tego mieszkania na sprzedaż Wrocław Fabryczna. Na osoby zmotoryzowane czeka parking w podziemiu (dodatkowo płatne). Bardzo ciekawie prezentuje się również zielone patio w częściach wspólnych. Z okien mieszkania do sprzedaży Wrocław Fabryczna roztacza się imponujący widok.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław Fabryczna składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– aneks kuchenny
– garderoba
– salon
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój
– taras.
Mieszkanie do sprzedaży Wrocław Fabryczna przeznaczone do indywidualnej aranżacji w celach mieszkaniowych.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16198)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...