Mieszkanie Wrocław Fabryczna do sprzedaży w cenie 459 000 zł

Mieszkanie, 3 pokoje, Wrocław Fabryczna do sprzedaży. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław wyróżnia się spośród konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną w przeliczeniu na metr kwadratowy (9 018 zł/m2), pochodzeniem z rynku wtórnego oraz lokalizacją na V piętrze. Warto podkreślić, że mieszkanie na sprzedaż Wrocław przygotowane jest do zamieszkania przez nowych właścicieli bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych. Budynek z 1980 roku o 7 kondygnacjach. Powierzchnia oferowanego mieszkania do sprzedaży Wrocław wynosi 50,9 m2. Długą listę zalet mieszkania na sprzedaż Wrocław zamyka atrakcyjna cena 459 tys. zł oraz korzystna ekspozycja okien w kierunku południowy zachód.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią obszerny parking. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znajduje się w kameralnej lokalizacji, w pobliżu rozbudowanej infrastruktury (liczne punkty handlowe i usługowe) oraz terenów zielonych. Wnętrze mieszkania Wrocław do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje: przedpokój + pokój dzienny + 2 sypialnie + 2 garderoby + wc + łazienka + aneks kuchenny. Mieszkanie do sprzedaży Wrocław wraz z przynależnym pomieszczeniem gospodarczym w piwnicy oraz komórką.

Zapraszam na prezentację tego mieszkania na sprzedaż Wrocław. Informacje dotyczące mieszkania na sprzedaż Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do sprzedaży Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-16245)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...