Mieszkanie Wrocław Centrum wynajem za 2 400 zł/m-c

Mieszkanie, kawalerka, studio, 1 pokój, Wrocław Centrum wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław Centrum to 40 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław Centrum zlokalizowane jest na I piętrze kamienicy. Budynek o 4 kondygnacjach z rynku wtórnego. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław nadaje się od razu do zamieszkania.

Prestiżowa lokalizacja, przestronne, gustownie urządzone wnętrze oraz kompletne wyposażenie z umeblowaniem to najmocniejsze zalety tego mieszkania do wynajęcia Wrocław Centrum. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– salon/sypialnia
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– przedpokój.

Wszystkie pokoje i pomieszczenia w mieszkaniu do wynajmu Wrocław Centrum są czyste, zadbane i zaaranżowane w niepowtarzalnym klimacie aranżacyjnym. Mieszkaniu na wynajem Wrocław Centrum znajduje się przy zbiegu dwóch głównych arterii miasta, w pobliżu Ostrowa Tumskiego, wielu renomowanych uczelni, centrów handlowych i terenów.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Centrum dedykowane parom, osobom pracującym, studentom oraz wszystkim tym, którzy korzystają z dobrodziejstw dostępnej infrastruktury miejskiej oraz ceniących bliskość natury sprzyjającej rekreacji i uprawianiu sportu. Osoby zmotoryzowane z pewnością ucieszy możliwość parkowania na terenie podwórka. Polecam i zapraszam na prezentację mieszkania do wynajmu Wrocław Centrum.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (155-599)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl
tel. +48 71 313 54 02
tel. +48 570 570 202

Inne w tej kategorii...