Mieszkanie Wrocław Centrum wynajem za 2 400 zł/m-c

Mieszkanie, kawalerka, 1 pokój, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania to 27 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na pierwszym piętrze. Kamienica o pięciu kondygnacjach. Wnętrze mieszkania wynajem Wrocław po remoncie. Tworzą je: salon + przedpokój + aneks kuchenny + łazienka z wc + antresola + część sypialniana.

Mieszkanie wynajem Wrocław gotowe do wprowadzenia się nowych najmujących. Wszystkie pomieszczenia i pokoje komfortowo wykończone w wysokim standardzie. Tylko najlepszego gatunku materiały. Prestiżowa lokalizacja w samym sercu studenckiej i biznesowej dzielnicy Wrocławia to kolejny, mocny atut tego mieszkania do wynajęcia. Blisko znajdują się słynne centra handlowe, wyższe uczelnie, nowoczesny kompleks biurowy, wiele sklepów i restauracji oraz rozległe tereny rekreacyjne.

Mieszkanie Wrocław do wynajmu ogrzewane centralnie (gazowo). Mieszkanie Wrocław do wynajmu adresowane do studentów lub osoby pracującej. Serdecznie zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkania Wrocław na wynajem. (155-508)

Kontakt:

Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...