Mieszkanie Wrocław Centrum wynajem za 2 400 zł/m-c

1-pokojowe mieszkanie do wynajmu we Wrocławiu o powierzchni 33 m2. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w 5-kondygnacyjnej, odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie Wrocław na wynajem nadaje się od razu do zamieszkania przez nowych najmujących. Mieszkanie Wrocław do wynajęcia kompletnie umeblowane i wyposażone. Wysoki standard.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu Wrocław do wynajmu prezentuje się następująco: salon/sypialnia + balkon + pomieszczenie + aneks kuchenny + łazienka z wc. Wnętrze mieszkania Wrocław na wynajem bardzo czyste, zadbane i wykończone z dużą dbałością o detale. Wysokość sufitów to ok. 4 m. Oryginalne elementy zabudowy jak drewniane podłogi, oryginalna sztukateria, ściana z cegły, wysokie okna, ozdobny piec kaflowy tworzą niepowtarzalny klimat.

Mieszkanie Wrocław do wynajęcia znakomicie nadaje się dla pary, osoby pracującej poza miejscem zamieszkania lub studenta. Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie Wrocław do wynajmu znajduje się w doskonałej lokalizacji przy zbiegu dwóch głównych arterii miasta. Nieopodal znajduje się Stare Miasto, słynny Ostrów Tumski, Hala Stulecia, wyższe uczelnie, liczne punkty handlowo-usługowe oraz rozległe tereny zielone. Serdecznie zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkania Wrocław do wynajmu. (155-510)

Kontakt:
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...