Mieszkanie Wrocław Centrum wynajem za 2 100 zł/m-c

Mieszkanie, kawalerka, 1 pokój, Wrocław wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław to 27 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław zlokalizowane jest na I piętrze odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy. Budynek o 5 kondygnacjach. Mieszkanie na wynajem Wrocław Centrum przygotowane od razu do wprowadzenia się nowych najemców.

Mocnym atutem oferowanego do wynajęcia mieszkania Wrocław Centrum jest jego znakomita lokalizacja, w ok. Pl. Grunwaldzkiego. To serce studenckiej i biznesowej dzielnicy Wrocławia. W niedalekiej odległości znajduje się ZOO, Hala Stulecia, Rynek, centa handlowe, wyższe uczelnie, nowoczesny kompleks biurowy, wiele sklepów i restauracji. Atrakcyjność położenia podkreślają również rozległe tereny rekreacyjne, parki, bulwary nadodrzańskie, plaża miejska, liczne ścieżki spacerowe i rowerowe.

Wnętrze oferowanego do wynajmu mieszkania Wrocław Centrum po remoncie w wysokim standardzie, kompletnie umeblowane (pierwszy najem). Tworzą je następujące pomieszczenia i pokoje:
– aneks kuchenny
– salon/sypialnia
– antresola
– łazienka z wc
– przedpokój.

Mieszkanie na wynajem Wrocław Centrum ogrzewane centralnie, gazowo. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław Centrum adresowane do studentów poszukującego komfortowych warunków do nauki lub osoby pracującej. Serdecznie zapraszam na bezpłatną prezentację oferowanego na wynajem mieszkania Wrocław Centrum. (155-547)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 570 570 202

Inne w tej kategorii...