Mieszkanie Wrocław centrum wynajem za 2 100 zł/m-c

Mieszkanie, 1 pokój, studio, kawalerka, Wrocław centrum wynajem. Powierzchnia mieszkania do wynajęcia Wrocław centrum to 27 metrów kwadratowych. Oferowane do wynajmu mieszkanie Wrocław centrum znajduje się na pierwszym piętrze. Kamienica o pięciu kondygnacjach. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław centrum gotowe do zamieszkania.

Prestiżowa lokalizacja w centrum, w sercu studencko-biznesowej dzielnicy, nieopodal ZOO, Hali Stulecia, Rynku, centr handlowych, wyższych uczelni i nowoczesnego kompleksu biurowego to pierwsza z zalet tego mieszkania do wynajmu Wrocław. Mocnym atutem są również rozległe tereny rekreacyjne, parki, bulwary nadodrzańskie, plaża miejska wraz z wieloma ścieżkami spacerowymi oraz rowerowymi.

Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu do wynajęcia Wrocław centrum: aneks kuchenny + przedpokój + salon/sypialnia + łazienka z wc + antresola. Wszystkie pomieszczenia i pokoje w mieszkaniu do wynajmu Wrocław centrum są odremontowane w niecodziennie spotykanym, wysokim standardzie oraz kompletnie umeblowane (pierwszy najem). Serdecznie zapraszam na bezpłatną prezentację mieszkania Wrocław centrum do wynajmu. (155-547)

Kontakt:
e-mail: a.tchorz@wgn.pl
Tel. +48 71 313 54 02
Tel. +48 570 570 202

Inne w tej kategorii...