Mieszkanie Wrocław Centrum sprzedaż za 850 000 zł

Mieszkanie, 2 pokoje, Wrocław Centrum do sprzedaży. Ogromną zaletą oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław Centrum jest atrakcyjna ekspozycja okien, położenie w 6-kondygnacyjnym budynku a także standard gwarantujący wygodne, komfortowe życie. Mieszkanie Wrocław Centrum do sprzedaży wyróżnia się ponadto funkcjonalnym metrażem 53,51 m2 i konkurencyjną ceną za metr kwadratowy 15 885 zł/m2 Rynek wtórny. Nie bez znaczenia jest także korzystna lokalizacja w poszukiwanej na rynku okolicy, możliwość szybkiego wprowadzenia się bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych a także bezpieczne I piętro.

Mieszkanie do sprzedaży Wrocław zachwyca swoją prestiżową lokalizacją na zamkniętym terenie, blisko Rynku i w otoczeniu terenów zielonych. Nieopodal liczne sklepy, szkoły, przedszkola, uczelnie wyższe, galerie handlowe, apteki, przychodnie zdrowia, kawiarnie i restauracje. To również znakomita lokalizacja dla amatorów aktywnego wypoczynku, który znajdą w pobliżu parki ze ścieżkami do biegania, promenadę etc.

Mieszkanie na sprzedaż Wrocław znakomicie nadaje się dla rodziny, singla lub pod inwestycję, np. dochodowy wynajem lub odsprzedaż ze znacznym zyskiem. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + balkon + sypialnia + kuchnia + łazienka + korytarz + komunikacja. Na straży bezpieczeństwa wszystkich mieszkańców stoją solidne, antywłamaniowe drzwi wejściowe oraz instalacja alarmowa. Osoby zmotoryzowane docenią liczne, ogólnodostępne miejsca parkingowe przy budynku. Mieszkanie na sprzedaż Wrocław łącznie z umeblowaniem i wyposażoną w sprzęt AGD kuchnią.

Gwarantujemy pełną profesjonalną obsługę kredytową i ubezpieczeniową przy zakupie tego mieszkania Wrocław, jak i innych. Oferta 25 banków i 30 towarzystw ubezpieczeniowych. Możesz skorzystać z naszej oferty kredytowej i ubezpieczeniowej również wtedy, kiedy nie kupisz oferowanego na sprzedaż mieszkania Wrocław za naszym pośrednictwem. Usługa bezpłatna.

Informacje dotyczące mieszkania do sprzedaży Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania na sprzedaż Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (015-12819)

Kontakt:
e-mail: e.cawricz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...