Mieszkanie Wrocław Biskupin do wynajęcia w cenie 1 500 zł/m-c

Mieszkanie, 1 pokój, Wrocław Biskupin do wynajmu. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław przygotowane do zamieszkania przez nowych właścicieli na II piętrze. Rynek wtórny. Bardzo atrakcyjnie kształtuje się cena 1,5 tys. zł/m-c. Mieszkanie na wynajem Wrocław mieści się w 4-kondygnacyjnym budynku. Mieszkanie do wynajęcia Wrocław o wygodnym metrażu 29,8 m2 z ekspozycją okien na zachód.

Mieszkanie do wynajęcia Wrocław objęte zostało popularnym programem „0% prowizji od najmującego”, co oznacza, że najmujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Rozkład pokoi i pomieszczeń w mieszkaniu na wynajem Wrocław:
– salon/sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój
– balkon.
Mieszkanie do wynajęcia Wrocław przeszło remont i jest obecnie umeblowane i wyposażone.

Mieszkanie do wynajmu Wrocław poszczycić się może imponującą lokalizacją w cichej, spokojnej i bezpiecznej lokalizacji, która zapewnia bliskość wszystkich niezbędnych usług i sprawną komunikację oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych. Do wrocławskiego Rynku jest zaledwie kwadrans. Mieszkanie na wynajem Wrocław w ramach tzw. umowy najmu okazjonalnego. W pierwszym miesiącu wynajmu mieszkania Wrocław obowiązuje jednorazowa, zwrotna kaucja w wysokości 2 000 zł. Zapraszam na prezentację tego mieszkania do wynajęcia Wrocław.

Informacje dotyczące mieszkania do wynajęcia Wrocław zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania do wynajmu Wrocław oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15675)

Kontakt:
e-mail: k.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...