Mieszkanie we Wrocławiu, Stare Miasto

na zdjęciu wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu, w dzielnicy Stare MiastoWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 49,11 m2 położone na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Stare Miasto, we Wrocławiu za cenę 380 000 zł.

Rozkład pokoi w mieszkaniu:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– korytarz

Mieszkanie przeszło generalny remont w 2001 roku., Wtedy też zostały wymienione wszystkie instalacje, na podłodze panele, okna plastikowe, drzwi drewniane. Mieszkanie jest bardzo zadbane, jasna kuchnia.

Mieszkanie idealne na własną działalność, dla osób pracujących w centrum lub uczących się. W sąsiedztwie dom handlowy Renoma, liczne sklepy, instytucje oraz wiele innych lokali handlowo-usługowych. Miesięczny czynsz wynosi 370 zł.

Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający. Zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (014-15496)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 723 477 780
e-mail: k.jaworska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...