Mieszkanie we Wrocławiu, Stare Miasto

zdjęcie przedstawia umeblowany duży pokój w mieszkaniuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 62,92 m2 położone na III piętrze, w budynku z 1963 roku, na Starym Mieście, we Wrocławiu za cenę 428 000 zł. Mieszkanie blisko Rynku. Mieszkanie jednostronne, słoneczne, okna pcv, gładzie, parkiety.

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój
– balkonami

Wejście do kuchni z jednego pokoju ale można przywrócić pełen rozkład zmniejszając łazienkę. Budynek odnowiony. Największym atutem mieszkania jest jego lokalizacja! Naprawdę mieszkanie godne polecenia.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-14536)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 14
Tel. +48 696 439 452
e-mail: g.marciczkiewicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...