Mieszkanie we Wrocławiu, Stare Miasto

na zdjęciu kamienica, w której mieści się oferowane na sprzedaż mieszkanieWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 81,41 m2 usytuowane na III piętrze, w 6-kondygnacyjnej kamienicy z 1880 roku, we Wrocławiu, na Starym Mieście za cenę 385 000 zł. Sprzedaż bezpośrednia. Kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający. Oferta na wyłączność.

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: salon + sypialnia + kuchnia + loggia + łazienka + przedpokój.

Dużym atutem mieszkania jest jego prestiżowa lokalizacja – mieszkanie znajduje się w dzielnicy Stare Miasto, przy placu Muzealnym, zaledwie 200 metrów od Narodowego Forum Muzyki i 800 metrów do Rynku. Mieszkanie wymaga kapitalnego remontu, aczkolwiek daje ogromne możliwości adaptacyjne. Wysokość pomieszczeń: 3,70 m. Mieszkanie wraz z przynależną piwnicą o powierzchni ok. 10 m2. Ogrzewanie: elektryczne (II taryfa). Istnieje możliwość zainstalowania ogrzewania centralnego, gazowego. Stosunkowo niski czynsz: około 380 zł miesięcznie (na dwie osoby). Gorąco polecam i zapraszam na prezentację mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3043)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 21
Tel. +48 502 266 024

Inne w tej kategorii...