Mieszkanie we Wrocławiu, Stare Miasto

na zdjęciu salon mieszkania na sprzedaż WrocławWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 55 m2 położone na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku, na Starym Mieście, we Wrocławiu za cenę 399 000 zł Wysoki standard wykończenia, w pełni wyposażone i umeblowane, klimatyzacja, internet (router). Oferta bezpośrednia, najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura.

Rozkład pokoi:

POZIOM 1:

salon

– aneks kuchenny

– wc

POZIOM 2:

– sypialnia

– łazienka

Mieszkanie zlokalizowane tuż przy Rynku, co czyni tę nieruchomość świetną inwestycją na wynajem.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-2746)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 337 84 21

e-mail: wroclaw@wgn.pl

Inne w tej kategorii...