Mieszkanie we Wrocławiu, Stare Miasto

na zdjęciu jeden z pokoi w mieszkaniu na sprzedaż we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 usytuowane na I piętrze, w 2-kondygnacyjnej kamienicy z 1930 roku, we Wrocławiu na Starym Mieście za cenę 2 200 zł/m-c. Wynajem bezpośredni – całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa właściciel nieruchomości. Jedna z najpiękniejszych lokalizacji we Wrocławiu – nie ma drugiego mieszkania, z tak pięknym widokiem na Odrę w całym mieście. Mieszkanie idealne dla konesera mieszczące się zaledwie 5 minut spacerem od Rynku.

Mieszkanie składa się z następujących pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– balkon
– łazienka
– przedpokój

W łazience znajduje się kabina prysznicowa. W kuchni zabudowa z pełnym wyposażeniem AGD. Umeblowanie bardzo przyjemne, w standardzie IKEA . Istnieje możliwość rozmeblowania lub umeblowania pod konkretne życzenie wynajmujących.

Mieszkanie przeszło kapitalny remont. Obecnie mieszkanie jest kompletnie wyposażone i gotowe do natychmiastowego wprowadzenia się nowych wynajmujących. Mieszkanie nie ma opłat administracyjnych, do czynszu należy doliczyć zużycie wg liczników: wody, gazu, energii elektrycznej, ok. 300 zł. Zapraszam. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15055)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 24
Tel. +48 665 165 995

Inne w tej kategorii...