Mieszkanie we Wrocławiu, Stare Miasto

zdjęcie przedstawia salon w mieszkaniu na sprzedaż we WrocławiuWrocław, mieszkanie 1-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie typu kawalerka o powierzchni 35,07 m2 usytuowane na IV piętrze, w 12-kondygnacyjnym wieżowcu z 2007 roku, w dzielnicy Stare Miasto, we Wrocławiu za cenę 255 000 zł. Sprzedaż bezpośrednia kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający. Cena do negocjacji.

Mieszkanie o niezwykle eleganckim wnętrzu i komforcie. Nowe budownictwo. Prestiżowa lokalizacja – mieszkanie znajduje się zaledwie 1 km od wrocławskiego Rynku. W mieszkaniu istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju. Mieszkanie jest wyposażone w zabudowę kuchenną z lodówką i kuchenką z płytą ceramiczną, szafy, oryginalne, estetyczne oświetlenie. Ogrzewanie i podgrzewanie wody: CO miejskie. W budynku znajduje się winda.

Mieszkanie składa się z: salonu/sypialni + aneksu kuchennego + łazienki z wc + przedpokoju + balkonu.

Mieszkanie nieopodal sklepów znanych marek, centr handlowych oraz przystanków komunikacji miejskiej. Cisza, spokój, słabo słyszalny ruch uliczny. Polecam i zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3033)

Kontakt:
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl
Tel. +48 337 84 21
Tel. +48 502 266 024

Inne w tej kategorii...