Mieszkanie we Wrocławiu, Stare Miasto

na zdjęciu salon w mieszkaniu do sprzedaży we Wrocławiu - CentrumWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 58 m2 usytuowane na XI piętrze, w 11-kondygnacyjnym wieżowcu z 1980 roku, w dzielnicy Krzyki, we Wrocławiu za cenę 349 000 zł. Mieszkanie niezwykle duże, przestronne, w pełni rozkładowe. Mieszkanie dla osób ceniących korzystne położenie blisko wrocławskiego Rynku.

Rozkład pokoi w mieszkaniu:
– salon
– balkon
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– łazienka
– przedpokój

Luksus w mieszkaniu podnosi zainstalowana, 2-funkcyjna klimatyzacja oraz ogrzewanie podłogowe. Budynek o bogatek historii, w którym mieszkały kiedyś najwybitniejsze osobowości kultury i sztuki, m.in Bogusław Linda, Jerzy Schejbal, różni dyrektorzy i sławni reżyserzy teatrów, dyr. Opery, dyr. teatru Muzycznego, sławni aktorzy, choreografowie i artyści baletu i opery, znani sportowcy. Budynek w dobrym stanie technicznym, ocieplony. Mieszkanie położone w pobliskim centrum Wrocławia, 5 minut pieszo.

Mieszkanie doskonale nadaje się również jako inwestycja pod wynajem. Parking – miejsca postojowe wokół budynku. Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-726)

Kontakt:
e-mail: w.soliwoda@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 796 582 443

Inne w tej kategorii...