Mieszkanie we Wrocławiu, Stare Miasto

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż we Wrocławiu - Stare MiastoWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 36 m2 zlokalizowane na III piętrze, w 17-kondygnacyjnym wieżowcu, na Starym Mieście, we Wrocławiu za cenę 2 000 zł/m-c. Oferta bezpośrednia, wynagrodzenie dla biura pokrywa właściciel nieruchomości.

Mieszkanie o bardzo wysokim standardzie z ogrodzonym tarasem oraz widokiem na Patio.
Mieszkanie składa się z następujących pokoi:
– salon
– aneks kuchenny
– sypialnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażoną w sprzęt AGD. Mieszkanie w znakomitej lokalizacji – nieopodal wszystkie niezbędne usługi i sprawna komunikacja. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwają concierge oraz inteligentne systemy elektroniczne. Do ceny najmu należy doliczyć również czynsz administracyjny 199 zł + prąd 49 zł. Wymagana kaucja – jednokrotny czynsz najmu. Polecam i zapraszam na prezentacje.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15013)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 01
Tel. +48 665 313 096

Inne w tej kategorii...