Mieszkanie we Wrocławiu, Stare Miasto

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż we Wrocławiu, na Starym MieścieWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 96,12 m2 zlokalizowane na II piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy, w centrum Wrocławia za cenę 568 000 zł. Mieszkanie wyjątkowo luksusowe i komfortowe. Mieszkanie wysokie na 3,15 m. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający.

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka z wc
– przedpokój

Mieszkanie do sprzedaży z opcją nabycia także umeblowania (do uzgodnienia). Mieszkanie przeszło kapitalny remont, w trakcie którego wstawiono nowe okna z z potrójnymi szybami, położono instalacje elektryczne, wodne itp. Mieszkanie z przynależną komórką w piwnicy. Mieszkanie ze wszystkim mediami: woda, prąd, gaz, ogrzewanie miejskie. Istnieje możliwość wynajęcia lub kupna garażu po drugiej stronie ulicy.

Mieszkanie w znakomitej, prestiżowej lokalizacji – zaledwie 5 minut do Rynku, 3 min do Akademii Muzycznej, 10 min do Uniwersytetu Wrocławskiego.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15763)

Kontakt:
e-mail: teresa.michniak@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 11
Tel. +48 603 779 141

Inne w tej kategorii...