Mieszkanie we Wrocławiu, Stare Miasto

na zdjęciu wnętrze mieszkania do sprzedaży za 240 000 zł we Wrocławiu na Starym MieścieWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na VIII piętrze, w 9-kondygnacyjnym budynku, na Starym Mieście, we Wrocławiu za cenę 240 000 zł. Mieszkanie idealne na potrzeby własne lub jako inwestycja pod wynajem. Pełna własność. Założona księga wieczysta.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie przeszło kapitalny remont, podczas którego wymieniono wszystkie instalacje. Kuchnia przygotowana pod zabudowę. Na podłogach panele oraz kafle, nowe drzwi, okna PCV, łazienka po generalnym remoncie.

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji – świetne połączenie z centrum i pozostałymi częściami miasta, do Rynku ok. 15 min spacerem. Pełna infrastruktura, sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie, punkty komunikacyjne. Na terenie osiedla dużo miejsc postojowych. Budynek zadbany, ciepły, wygodna winda. Mieszkanie wolne od zaraz. Wszystkie media miejskie. Mieszkanie z przynależną komórką lokatorską. Mieszkanie komfortowe, wygodne w budynku z windą.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-736)

Kontakt:
e-mail: j.pakula@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40

Inne w tej kategorii...