Mieszkanie we Wrocławiu, Stare Miasto

zdjęcie przedstawia duży pokój w mieszkaniu do sprzedaży we WrocławiuWrocław, mieszkanie 1-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 32,52 m2 na IV piętrze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy z 1920 roku, w dzielnicy Stare Miasto, we Wrocławiu za cenę 170 000 zł. Mieszkanie ma wiele atutów, z których warto wymienić m.in. znakomitą lokalizację w samym sercu miasta. Okolica świetnie skomunikowana z resztą miasta (tramwaje, autobusy). Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem bądź dla osób, które cenią sobie uroki mieszkania w centrum miasta.

Mieszkanie w samym centrum, w bliskim sąsiedztwie Rynku.
Rozkład pokoi:
– salon / sypialnia
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój

Mieszkanie z położonym na podłodze parkietem drewnianym oraz kaflami. Piony wodno-kanalizacyjne i elektryczne są po wymianie. Kamienica przeszła gruntowny remont w latach siedemdziesiątych (wymiana stropów i schodów), a w latach dziewięćdziesiątych wymieniony był dach. Media miejskie. Miesięczne opłaty: ok. 300 zł

Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-2855)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 01
Tel. +48 665 313 096
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...