Mieszkanie we Wrocławiu, Stare Miasto

wnętrze mieszkania do sprzedaży we Wrocławiu na Starym MieścieWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 37 m2 usytuowane na III piętrze, w 11-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Stare Miasto, we Wrocławiu za cenę 239 000 zł. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji! całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający.

Mieszkanie przeszło generalny remont. Zakres prac remontowych obejmował m.in. położenie nowych paneli na podłogach, wstawienie okien PCV, nowych, antywłamaniowych drzwi.
Rozkład pokoi:
– kuchnia
– salon
– sypialnia
– korytarz
– łazienka

Mieszkanie z przynależną piwnicą. Wszystkie media miejskie, miesięczny czynsz wynosi około 400 zł. Cena do negocjacji. Mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji – centrum miasta, 10 min piechotą do do Rynku, pełna infrastruktura. Mieszkanie również sprawdzi się jako inwestycja, przez ostatnie dziesięć lat nie było problemu z wynajęciem mieszkania.

Informacje dotyczące mieszkanie zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15761)

Kontakt:
e-mail: k.jaworska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 723 477 780

Inne w tej kategorii...