Mieszkanie we Wrocławiu, Stare Miasto

Wnętrze salonu w mieszkaniu na wynajem we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na wynajem. Luksusowe mieszkanie o powierzchni 79,57 m2 położone na II piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1936 roku, w dzielnicy Stare Miasto, we Wrocławiu za cenę 3 800 zł/m-c.

Mieszkanie w Rynku z oknami na płytę Rynku i ul. Świdnicką. Doskonała lokalizacja w samym centrum.

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– jadalnia
– łazienka
– hol

Mieszkanie jest urządzone stylowo. Jest zupełnie wyposażona i umeblowana kuchnia oraz umeblowane pokoje jako sypialnia, gabinet i pokój dzienny. Opłaty: czynsz najmu, czynsz administracyjny oraz opłaty za zużycie prądu. Całkowity koszt wynajmu to kwota ok. 4 000 – 4 300 zł (możliwa negocjacja ceny). Wysokość kaucji do uzgodnienia. Oferta bezpośrednia. Wynagrodzenie dla biura płaci tylko właściciel.

Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-14687)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 24
Tel. +48 665 165 995
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl

Inne w tej kategorii...