Mieszkanie we Wrocławiu, Śródmieście

salon w mieszkaniu we Wrocławiu na sprzedażWrocław minocycline without prescription , mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 78 m2 położone na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku, we Wrocławiu, w dzielnicy Śródmieście za cenę 680 000 zł.

Rozkład pokoi:

POZIOM 1:

salon

– kuchnia

– 2 pokoje

– łazienka

– balkon

POZIOM 2:

– antresola

Na piętrze znajduję się szafa garderobiana. Na terenie budynku znajduje się lokalna kotłownia. Miesięczny czynsz wynosi 600 zł. Spokojna okolica w sąsiedztwie zabudowa domów jednorodzinnych. Na parterze w budynku znajduje się sklep spożywczy. Odległość od centrum to zaledwie 6 km, w odległości 300 m znajduje się przystanek tramwajowy oraz autobusowy. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający.

Mieszkanie posiada zainstalowane ogrzewanie podłogowe, co podnosi komfort jego użytkowania i luksus.

Zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (014-15505)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 337 84 15

Tel. +48 723 477 780

e-mail: k.jaworska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...