Mieszkanie we Wrocławiu, Śródmieście, sprzedaż

umeblowany salon w mieszkaniu na sprzedaż WrocławWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 67 m2 położone na wysokim parterze w 5-kondygnacyjnym budynku z lat pięćdziesiątych, w dzielnicy Śródmieście, we Wrocławiu za cenę 380 000 zł. Oferta bezpośrednia – kupujący nie ponosi kosztów obsługi biura nieruchomości. Mieszkanie słoneczne, rozkładowe, w bardzo korzystnej lokalizacji, blisko Plac Grunwaldzki, Politechnika Wrocławska, a jednocześnie cicha i zielona okolica.

Budynek zadbany Ze względu na położenie i niskie koszty utrzymania (160 zł) nadaje się idealnie jako mieszkanie dla rodziny, jak i pod wynajem.

Rozmieszczenie pokoi:
– salon
– loggia
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Mieszkanie bardzo zadbane i czyste, nowe okna PCV, na podłodze zadbany dębowy parkiet i kafle, ogrzewanie elektryczne, dodatkowo istnieje możliwość zainstalowania pieca na gaz miejski. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska (6 m2). Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, na bieżąco remontowany, wymienione wszystkie instalacje i okna, odświeżona klatka schodowa, domofon, nowa instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna, gruntowny remont dachu, położona nowa dachówka. Zagospodarowane, ciche i zielone podwórko.

Oferta atrakcyjna ze względu na lokalizację i powierzchnię mieszkania, zarówno do użytku własnego jak w celu inwestycyjnym. Założona księga wieczysta. Sprzedaż bezpośrednia, kupujący nie płaci prowizji dla biura.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...