Mieszkanie we Wrocławiu, Śródmieście

na zdjęciu wnętrze mieszkania na wynajem we WrocławiuWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 51,31 m2 położone na II piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku, w Śródmieściu, we Wrocławiu za cenę 399 000 zł. Mieszkanie znakomicie nadaje się na inwestycję. Mieszkanie o podwyższonym standardzie w doskonałej lokalizacji, ok. Placu Grunwaldzkiego.

Rozmieszczenie pokoi w mieszkaniu wygląda następująco:
– salon
– sypialnia
– łazienka z wc
– kuchnia
– przedpokój
– 2 balkony.

Mieszkanie znajduje się na strzeżonym, monitorowanym osiedlu. Media miejskie. Doskonałe połączenie z każdą częścią Wrocławia. Sprawny dojazd do placu Dominikańskiego i Rynku (ok. 10 min.). Bliskość ważnych ośrodków akademickich (Politechnika Wrocławska, kliniki Uniwersytetu Medycznego, Uniwersytet Przyrodniczy, Biblioteka Uniwersytetu Wrocławskiego i in.).

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15669)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 668 028 885
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...