Mieszkanie we Wrocławiu, Śródmieście

zdjęcie przedstawia duży pokój w mieszkaniu we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 87 m2 położone na I piętrze, w 5-kondygnacyjnej, zadbanej, stylowej kamienicy, w Śródmieściu Wrocławia za cenę 385 000 zł. Oferta 0% – kupujący nie ponosi kosztów obsługi biura. Mieszkanie w bardzo korzystnej lokalizacji. Ze względu na położenie i niskie koszty utrzymania (200 zł) nadaje się idealnie jako mieszkanie dla rodziny jak i pod wynajem.

Mieszkanie składa się z:
– salonu
– 2 sypialni
– balkonu
– kuchni
– łazienki
– przedpokoju.

Mieszkanie bardzo zadbane i czyste, nowe okna PCV, na podłodze zadbany dębowy parkiet i kafle, ogrzewanie gazowe – piec dwufunkcyjny. Nowe drzwi wejściowe. Wysokość pomieszczeń 3,2 m, w części pomieszczeń zachowane oryginalne gzymsy na suficie. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska.

Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym, na bieżąco remontowany, wymienione wszystkie instalacje elektryczne i gazowe, nowe okna, wyremontowana klatka schodowa, domofon. Ciche i bezpieczne podwórko z możliwością parkowania samochodów. Oferta atrakcyjna ze względu na lokalizację i powierzchnię mieszkania, zarówno do użytku własnego, jak i w celu inwestycyjnym.

Powierzchnia mieszkania, stan jak i położenie w stylowej kamienicy stwarzają szerokie możliwości zaprojektowania własnej aranżacji wnętrz. Założona księga wieczysta.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-153)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...