Mieszkanie we Wrocławiu, Śródmieście

zdjęcie przedstawia nowoczesny salon w mieszkaniu we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Do sprzedaży komfortowe mieszkanie o powierzchni 71,90 m2 położone na IV piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku, we Wrocławiu, w dzielnicy Śródmieście za cenę 485 000 zł. Mieszkanie w odnowionym i ocieplonym bloku z lat 90-tych. Mieszkanie dwupoziomowe w stanie deweloperskim. Okna w drewnie, poprowadzone nowe instalacje. Właściciele posiadają projekt aranżacji wnętrza. Media miejskie, miesięczny czynsz wynosi 600 zł.

Mieszkanie składa się z dwóch poziomów:
POZIOM 1: komunikacja + salon + balkon + wc + kuchnia + pokój
POZIOM II: open space + sypialna + łazienka

Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający. Zapraszam na prezentacje. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację.

Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15609)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 723 477 780
e-mail: k.jaworska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...