Mieszkanie we Wrocławiu, Śródmieście

na zdjęciu salon w mieszkaniu do wynajęcia we Wrocławiu, w ŚródmieściuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 60 m2 usytuowane na IV piętrze, w 6-kondygnacyjnym budynku z 1980 roku, we Wrocławiu, w dzielnicy Śródmieście za cenę 750 zł/m-c (w zależności od liczby lokatorów). Mieszkanie przeszło kapitalny remont, obecnie jest umeblowane, wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Mieszkanie składa się z następujących pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– balkon
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój

Największą zaletą mieszkania jest jego lokalizacja, bowiem mieszkanie znajduje się bardzo blisko Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Rynku (ok. 7 minut spacerem). Zakupy można zrobić w kapciach. Zjeść w budynku obok, skorzystać z pomocy rehabilitanta lub lekarza (przychodnia lekarska i gabinet rehabilitacyjny) zrelaksować się u kosmetyczki bądź fryzjera.

Kolejny atut mieszkania to cudowny widok z okien i balkonu – szczególnie wieczorami – na pięknie oświetloną Wyspę Słodową i Bielarską. W każdym pokoju znajduje się nowa szafa z przesuwnymi drzwiami oraz regał i biurko. Oświetlenie w mieszkaniu zostało przystosowane do pracy przy biurku oraz odpoczynku po pracy. Kuchnia w pełni wyposażona. W mieszkaniu stolarka okienna plastikowa, od wewnątrz w kolorze białym, na oknach zamontowane żaluzje wewnętrzne. Mieszkanie warte obejrzenia, zachęcam do kontaktu. (155-388)

Kontakt:
e-mail: miroslaw.sajur@wgn.pl
Tel. +48 603 917 338

Inne w tej kategorii...