Mieszkanie we Wrocławiu, Śródmieście

na zdjęciu salon w mieszkaniu do sprzedaży we Wrocławiu - ŚródmieścieWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 66,20 m2 usytuowane na I piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy, w Śródmieściu Wrocławia są cenę 350 000 zł. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– balkon
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój

Pokoje przejściowe – istniej możliwość uzyskania pełnego rozkładu. W mieszkaniu wymieniono instalację ogrzewania wraz z grzejnikami co/gazowymi + instalację wodno-kanalizacyjną. Ciepła woda – bojler elektryczny (zrobione przyłącze do gazu) – wystarczy wymiana na piec dwufunkcyjny. Pozostawienie umeblowania do uzgodnienia.

Mieszkanie niezwykle ekonomiczne w utrzymaniu. Dla wszystkich mieszkańców dostępna wózkownia i rowerownia. Wokół budynku dużo zieleni, po przeciwnej stronie nowoczesny budynek Uniwersytetu Przyrodniczego. Spacerkiem do Placu Grunwaldzkiego. Doskonałe połączenie komunikacyjne w każdym kierunku.

Mieszkanie jest znakomitą inwestycją na własne potrzeby, jak i pod wynajem (Politechnika, Uniwersytet Przyrodniczy). Serdecznie zapraszam na prezentacje. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15775)

Kontakt:
e-mail: teresa.michniak@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 11
Tel. +48 603 779 141

Inne w tej kategorii...