Mieszkanie we Wrocławiu, Śródmieście

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż we Wrocławiu

Wrocław, mieszkanie 2-pokojowe na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 46,57 m2 położone na V piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 2015 roku, w dzielnicy Śródmieście, we Wrocławiu za cenę 2 300 zł/m-c. Mieszkanie w pełnym rozkładzie:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– przedpokój
– łazienka

Mieszkanie kompletnie wyposażone i umeblowane. Mieszkanie nadaje się od razu do zamieszkania. Tutaj każdy szczegół mieszkania został zaprojektowany z niezwykłą starannością. Zadbano o to aby najdrobniejsze elementy mieszkania były na najwyższym poziomie. Mieszkanie posiada niezbędne sprzęty wyposażenia kuchni, jak i pozostałych pomieszczeń: piekarnik, zmywarka, lodówka, mikrofalówka, pralka, telewizor LCD. Mieszkanie jest nowe, będzie to pierwszy najem. Dużym atutem jest również miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem za dodatkową opłatą 200 zł/m-c. Dzięki dużym oknom wnętrza są bardzo jasne i przestronne.

Mieszkanie doskonale zlokalizowane – bliskość wszystkich niezbędnych usług i sprawną komunikację oraz bezpośredni dostęp do terenów rekreacyjnych. Nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwają inteligentne systemy elektroniczne. Oferta bezpośrednia, wynagrodzenie dla biura pokrywa właściciel nieruchomości. Cena najmu 2 300 zł plus ok. 350 zł czynsz administracyjny plus prąd. Wymagana kaucja 3 000 zł. Polecam i zapraszam na prezentacje.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-14991)

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 01

Inne w tej kategorii...