Mieszkanie we Wrocławiu, Śródmieście

na zdjęciu salon w mieszkaniu na sprzedaż we Wrocławiu, w dzielnicy ŚródmieścieWrocław, mieszkanie 1-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 62,30 m2 usytuowane na I piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 1917 roku, w dzielnicy Nadodrze, we Wrocławiu za cenę 317 000 zł.

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń salon + jadalnia + kuchnia + przedpokój + łazienka. Mieszkanie z przynależną piwnicą o powierzchni 6 m2.

Mieszkanie z dużym potencjałem – istnieje możliwość przearanżowania pomieszczeń. Mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji – parking, boisko wielofunkcyjne oraz plac zabaw bezpośrednio przy budynku. Mieszkanie o dobrym standardzie – nowe okna. Kamienica w trakcie rewitalizacji. Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej 150 zł. Ogrzewanie piecowe z możliwością zmiany na gazowe.

Skuteczne uczestnictwo w negocjacjach warunków transakcji. Przygotowanie niezbędnych umów związanych ze sprzedażą nieruchomości. Obsługa formalnoprawna transakcji. Efektywna oraz bezpłatna pomoc w uzyskaniu kredytu. Zapraszam na prezentację. (146-1350)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 723 820 102
e-mail: pawel.czerniawski@wgn.pl

Inne w tej kategorii...