Mieszkanie we Wrocławiu, Śródmieście

na zdjęciu salon w mieszkaniu do sprzedaży w dzielnicy Śródmieście, we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 46,76 m2 zlokalizowane na IV piętrze, w 6-kondygnacyjnej kamienicy, w dzielnicy Śródmieście, we Wrocławiu za cenę 250 000 zł.

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka z wc
– przedpokój.

Mieszkanie z piwnicą o pow. 2,26 m2. Wysokość mieszkania – 2,80 m. Czynsz wynosi ok. 416 zł (w tym fundusz remontowy – 168 zł). Mieszkanie w dobrym standardzie – na podłogach w pokojach mozaika parkietowa, w kuchni, łazience i przedpokoju kafle.

Mieszkanie ma wstawione okna typu PCV. Ogrzewanie i ciepła woda – piec 2-funkcyjny, gazowy. Dodatkowe ogrzewanie – koza. Stan budynku: dach po remoncie, okna na klatce wymienione, piony wodno-kanalizacyjne wymienione. W najbliższym czasie będzie przeprowadzany remont klatki (malowanie).

Mieszkanie w korzystnej lokalizacji – dobra lokalizacja: budynek położony tuż przy Parku, dobre połączenie d Placu Grunwaldzkiego, Rynku jak i innych części miasta. Blisko na uczelnie np. Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Przyrodniczy, Biblioteka Uniwersytetu Wrocławskiego i inne. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15730)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 11
Tel. +48 603 779 141
e-mail: teresa.michniak@wgn.pl

Inne w tej kategorii...