Mieszkanie we Wrocławiu, Śródmieście

na zdjęciu luksusowe wnętrze mieszkania na sprzedaż we WrocławiuWrocław, mieszkanie 4-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 146 m2 w Śródmieściu Wrocławia za cenę 999 000 zł. Wysoki standard wykończenia z dbałością o detale. Mieszkanie położone nad Odrą, w 7-kondygnacyjnym budynku z 2003 roku, na III piętrze. Mieszkanie bardzo jasne, przestronne oraz funkcjonalne, podzielone na strefę dzienną oraz strefę prywatną.

Rozmieszczenie pokoi z podziałem na dwie strefy:
STREFA DZIENNA: salon + wc + kuchnia + jadalnia + garderoba + kącik do pracy
STREFA PRYWATNA: sypialnia + pokój + łazienka + pomieszczenie gospodarcze

Do mieszkania przynależy piwnica, 2 balkony z widokiem na wał oraz miejsce postojowe na parkingu podziemnym. Bardzo dobra lokalizacja, centrum Wrocławia, w pobliżu wiele lokali handlowo-usługowych. Możliwość wynajęcia mieszkania. Cena najmu 3 150 zł/m-c + czynsz 1 350 zł + liczniki.

Bezpieczeństwa mieszkańców strzeże ochrona oraz nowoczesny monitoring. Mieszkanie po remoncie, sprzedawane z wyposażeniem. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający. Zapraszam na prezentacje.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15606)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 15
Tel. +48 723 477 780
e-mail: k.jaworska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...