Mieszkanie we Wrocławiu, Śródmieście

zdjęcie przedstawia wnętrze mieszkania na Biskupinie we WrocławiuWrocław, mieszkanie 5-pokojowe na sprzedaż. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 105,37 m2 na Biskupinie, we Wrocławiu za 850 000 zł. Mieszkanie dwupoziomowe w prestiżowej inwestycji – Rezydencja Dąbie. Mieszkanie z garażem o pow. 21,76 m2.

Rozkład pokoi z podziałem na kondygnacje:
Na POZIOMIE 1 znajdują się:
– kuchnia
– salon
– jadalnia
– przedpokój
– sypialnia
– łazienka
Na POZIOMIE 2 znajdują się:
– 2 sypialnie
– taras
– garderoba
– łazienka z wc

Bryła architektoniczna budynku zachowana jest w stylu modernistycznym. Sprzedaż mieszkania bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa sprzedający. Doskonała lokalizacja, kameralna zabudowa dla wymagających Klientów. Okolica cicha i spokojna z bliskością terenów zielonych. W zasięgu Przystań Zwierzyniecka, Park Szczytnicki, Ogród Japoński, Ogród Zoologiczny, Hala 100-lecia. Cena do negocjacji.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15663)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 11
Tel. +48 603 779 141
e-mail: teresa.michniak@wgn.pl

Inne w tej kategorii...