Mieszkanie we Wrocławiu, Śródmieście

na zdjęciu salon w mieszkaniu do sprzedaży we WrocławiuWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 36,50 m2 położone na wysokim parterze, w 5-kondygnacyjnej kamienicy, w dzielnicy Śródmieście, we Wrocławiu za cenę 238 000 zł. Oferta atrakcyjna ze względu na lokalizację oraz potencjał mieszkania, zarówno do użytku własnego, jak i w celach inwestycyjnych. Mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie Pasażu Grunwaldzkiego, przy ul. Nehringa.

Rozkład pokoi:
– salon
– sypialnia
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój.

W mieszkaniu została wymieniona instalacja: wodno-kanalizacyjna oraz elektryczna. Mieszkanie z piwnicą. Budynek w bardzo dobrym stanie technicznym. Klatka po generalnym remoncie, jasna, zadbana. Wokół bloku liczne miejsca postojowe dla mieszkańców.

W sąsiedztwie Pasaż Grunwaldzki oraz liczne punkty handlowo-usługowe, bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej, sąsiedztwo uczelni wyższych (Uniwersytet Przyrodniczy, Politechnika Wrocławska, Wyższa Szkoła Filologiczna), Akademicki Szpital Kliniczny. Pełna własność. Założona księga wieczysta. Okna: PCV. Podłogi: panele, kafle. Ogrzewanie: gazowe. Piwnica: tak.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-626)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 696 436 549
e-mail: m.pakula@wgn.pl

Inne w tej kategorii...