Mieszkanie we Wrocławiu, Psie Pole

zdjęcie przedstawia urządzony salon w mieszkaniuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 59,90 m2 położone na I piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 1978 roku, w dzielnicy Psie Pole, we Wrocławiu za cenę 250 000 zł. Niska zabudowa. Budynek po remoncie. Mieszkanie bez pełnego rozkładu.

Rozmieszczenie pokoi:

salon

– 2 sypialnie

– kuchnia

– łazienka

– przedpokój

Do mieszkania przynależy piwnica. Dookoła rozbudowana infrastruktura (sklepy, punkty usługowe, szpital)i piękny park. Mieszkanie wymaga remontu. Czynsz wynosi 460 zł. Komunikacja miejska pozwala na szybki dojazd do centrum miasta. Kupujący nie płaci prowizji, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-2851)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 337 84 01

Tel. +48 665 313 096

e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl

Inne w tej kategorii...