Mieszkanie we Wrocławiu, Psie Pole

na zdjęciu duży pokój w mieszkaniu do sprzedaży we WrocławiuWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 71,20 m2 położone na VI piętrze, w 7-kondygnacyjnym budynku z 1986 roku, w dzielnicy Psie Pole, we Wrocławiu za cenę 340 000 zł. Budynek z windą.

Mieszkanie składa się z:
– salonu
– 2 sypialni
– kuchni
– łazienki
– wc
– przedpokoju

Mieszkanie z piwnicą o pow. ok.5 m2. Mieszkanie obecnie jest wynajęte. W mieszkaniu może pozostać wyposażenie. Mieszkanie wymaga odświeżenia. Dobre połączenie komunikacyjne z centrum. Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji. Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15665)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego , lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:

Tel. +48 71 337 84 11
Tel. +48 603 779 141
e-mail: teresa.michniak@wgn.pl

Inne w tej kategorii...