Mieszkanie we Wrocławiu, Psie Pole

zdjęcie przedstawia duży pokój w mieszkaniu na Psim Polu we WrocławiuWrocław, mieszkanie 5-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 81,30 m2 położone na II piętrze, w 3-kondygnacyjnym budynku, we Wrocławiu, w dzielnicy Psie Pole za cenę 393 000 zł. Mieszkanie piękne, klimatyczne, dwupoziomowe w poniemieckiej zabudowie mieszkalnej w dzielnicy Psie Pole, w rejonie Karłowic. Mieszkanie jest oryginalną adaptacją strychu i poddasza. O atrakcyjności mieszkania decyduje ogromny potencjał aranżacyjny. Powierzchnia mieszkania wynosi 81,30 m2, nie licząc drugiego poziomu, który został dobudowany przez obecnego właściciela i nie wlicza się w metraż mieszkania. Łączna powierzchnia obu poziomów to ok. 120 m2.

Rozkład pokoi na poszczególnych poziomach wygląda następująco:
Na poziomie 1 mamy: salon + aneks kuchenny + pokój + łazienkę + wc + przedpokój
Na poziomie II mamy: 2 sypialnie + gabinet.

Mieszkanie bardzo dobrze ocieplone. Izolacja termiczna okazuje się skuteczna również latem – mieszkanie nadmiernie się nie nagrzewa. Okna są nowe, drewniane, stylizowane. Ogrzewanie gazowe. Nowy dach. Wspólnota mieszkaniowa. Mieszkanie ciche, solidnie wybudowane według projektu dostosowanego do własnych potrzeb poprzez dobudowanie w kamienicy dodatkowej kondygnacji. Budowa kontrolowana przez nadzór budowlany, odbiór w grudniu 2002 roku, ustanowienie adresu – wiosna 2003 roku. Kamienica została wybudowana w 1938 roku. Lokal będący przedmiotem sprzedaży jest jedynym mieszkaniem na piętrze, obok znajduje się suszarnia. W sumie w klatce znajduje się 5 mieszkań.

Jednym z atutów mieszkania jest dostępne tylko dla mieszkańców zielone, ogrodzone podwórko. Mieszkanie wyjątkowo ciche, wokół niskie budownictwo, pełna infrastruktura, tereny rekreacyjne, przedszkola, szkoły (podstawowa w odległości ok. 200 m), sporo przychodni, w tym specjalistyczne, baseny (szkoła nr 50 i wojskowy), blisko centra handlowe, AOW oraz dwa szpitale (przy ul. Kamieńskiego oraz przy Koszarowej). Do Rynku ok. 4 km. Bardzo dobra lokalizacja, wszystko, co potrzebne do życia rodziny, jest łatwo dostępne.

W okolicy dużo terenów zielonych. Malowniczy park Marii Dąbrowskiej znajduje się w odległości ok. 300 m od nieruchomości, park Jana Kasprowicza – niecały kilometr; niedaleko również tereny rekreacyjne, wały nad Odrą i część willowa Karłowic. W pobliżu znajdują się także siedziby wrocławskich uczelni: Uniwersytetu Wrocławskiego, Politechniki, a także teren Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Przystanek autobusowy w odległości ok. 50 m, tramwajowy – ok. 400 m. W odległości ok. 1 kilometra znajduje się duży węzeł komunikacyjny (skrzyżowanie Broniewskiego – Żmigrodzka), skąd odchodzą połączenia z całym miastem oraz linie podmiejskie.

Sprzedaż bezpośrednia: kupujący nie płaci prowizji! Całość wynagrodzenia z tytułu usług pośrednictwa pokrywa Sprzedający. Zapraszam na prezentację. Informacje dotyczące nieruchomości zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (014-15620)

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację.

Kontakt:
Tel. +48 71 337 84 20
Tel. +48 668 028 885
e-mail: j.wojtowicz@wgn.pl

Inne w tej kategorii...