Mieszkanie we Wrocławiu, Psie Pole

na zdjęciu widok z ulicy na kamienicę we Wrocławiu, w której znajduje się oferowane mieszkanie na sprzedażWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 79 m2 usytuowane na III piętrze, w 4-kondygnacyjnej kamienicy z 2005 roku, w dzielnicy Psie Pole, we Wrocławiu za cenę 338 000 zł. Mieszkanie w standardzie „pod klucz” (kuchnia w zabudowie,wc oraz łazienka wyposażone w sanitaria). Kupujący nie płaci prowizji dla biura, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Kupujący zwolniony jest z opłaty podatku PCC.

Mieszkanie o bardzo nowoczesnym wnętrzu i rozkładowym rozmieszczeniu pomieszczeń:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– przedpokój

Atrakcyjna lokalizacja – mieszkanie położone jest nieopodal wielu punktów usługowo-handlowych, banków, szkół, przedszkoli, restauracji. Blisko centrum handlowe, młyn oraz plac Kromera. Okolica dobrze skomunikowana z centrum miasta oraz innymi dzielnicami. Mieszkanie znakomicie nadaje się zarówno na zamieszkanie dla właściciela, jak i pod inwestycję do wynajmu.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-538)

Kontakt:
e-mail: w.soliwoda@wgn.pl
Tel. +48 71 786 42 40
Tel. +48 796 582 443

Inne w tej kategorii...