Mieszkanie we Wrocławiu, Psie Pole

zdjęcie przedstawia wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu, w dzielnicy Psie PoleWrocław, mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 43 m2 zlokalizowane na I piętrze, w 4-kondygnacyjnym budynku z 2005 roku, w dzielnicy Psie Pole, we Wrocławiu za cenę 215 000 zł. Mieszkanie idealne na potrzeby indywidualne oraz w celu inwestycyjnym (wynajem). Kupujący nie płaci prowizji dla biura, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Kupujący zwolniony jest z opłaty podatku PCC.

Mieszkanie niezwykle nowoczesne, ładnie zlokalizowane, rodzinne i rozkładowe. Mieszkanie w podstawowym standardzie, wyposażone „pod klucz”. Kuchnia w zabudowie, wc oraz łazienka wyposażone w sanitaria.

Mieszkanie składa się z:
– salonu
– sypialni
– kuchni
– łazienki z wc
– przedpokoju

Pokoje z panelami na podłodze, aneksem kuchenny z meblami w zabudowie, łazienka i wc z armaturą łazienkową (natrysk). Mieszkania są wyposażone w kompletną instalację: elektryczną wraz z osprzętem, wodno-kanalizacyjną, grzewczą (wraz z kaloryferami) oraz RTV, Internet, telefon.

Mieszkanie w 4-kondygnacyjnym budynku. W grudniu 2013 roku przeprowadzono rewitalizację całej okolicy wraz z rynkiem Psiego Pola. Mieszkanie w świetnej lokalizacji, blisko licznych punktów usługowo-handlowych również banki, szkoły, przedszkola, restauracje. Sąsiedztwo centrum handlowego Korona, Młyn oraz placu Kromera, jednego z ważniejszych węzłów komunikacyjnych Wrocławia dodaje walorów tej lokalizacji poprzez łatwy i szybki dostęp do centrum miasta jaki w inne dzielnice Wrocławia.

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację (150-401)

Tel. +48 71 786 42 40

Inne w tej kategorii...