Mieszkanie we Wrocławiu, Psie Pole

zdjęcie przedstawia salon w mieszkaniu na wynajem we Wrocławiu na Psim PoluWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na wynajem. Mieszkanie o powierzchni 71,40 m2 położone w 4-kondygnacyjnym budynku, w dzielnicy Psie Pole, we Wrocławiu za cenę 1 600 zł/m-c. Mieszkanie umeblowane i wyposażone w sprzęt AGD. Oferta bezpośrednia, najemca nie płaci wynagrodzenia dla biura.

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– kuchnia
– łazienka
– wc
– przedpokój.

Mieszkanie z przynależną komórką lokatorską o powierzchni 4,60 m2. Znakomita lokalizacja i świetna komunikacja z centrum miasta. Cena najmu 1 600 zł/m-c + czynsz administracyjny 460 zł + opłaty (prąd i gaz). Polecam i zapraszam na prezentacje.

Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia mieszkania oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (041-15014)

Kontakt:
e-mail: kasia.pawlowska@wgn.pl
Tel. +48 71 337 84 01
Tel. +48 665 313 096

Inne w tej kategorii...