Mieszkanie we Wrocławiu, Psie Pole

wnętrze mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu, widok na salonWrocław, mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 41,54 m2 zlokalizowane na III piętrze, w 5-kondygnacyjnym budynku z 2000 roku, w dzielnicy Psie Pole, we Wrocławiu za cenę 240 000 zł. Mieszkanie z rynku pierwotnego. Mieszkanie wykończone w standardzie „pod klucz”.

Rozkład pokoi:
– salon
– 2 sypialnie
– aneks kuchenny
– łazienka z wc
– przedpokój

Mieszkanie bardzo nowoczesne oraz ładnie usytuowane, rodzinne i rozkładowe. Aaneks kuchenny w zabudowie, wqc oraz łazienka wyposażone w sanitaria. Kupujący nie płaci prowizji dla biura, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Kupujący zwolniony jest z opłaty podatku PCC.

W tym samym budynku jest do sprzedaży jeszcze kilka mieszkań o różnych powierzchniach:
– metraż: 41.54 liczba pokoi: 3 piętro: I cena: 240000 zł
– metraż: 37.04 liczba pokoi: 3 piętro: I cena: 214000 zł
– metraż: 30.41 liczba pokoi: 2 piętro: I cena: 182000 zł
– metraż: 41.58 liczba pokoi: 3 piętro: I cena: 241000 zł

Mieszkania dostępne w sprzedaży wykończone zostały w podstawowym standardzie. Pokoje z panelami na podłodze, aneksem kuchenny z meblami w zabudowie, łazienka i WC z armaturą łazienkową (natrysk). Mieszkania wyposażone są w kompletną instalację: elektryczną wraz z osprzętem, wodno-kanalizacyjną, grzewczą (wraz z kaloryferami) oraz RTV, Internet, telefon.

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji – blisko licznych punktów usługowo-handlowych również banki, szkoły, przedszkola, restauracje. Sąsiedztwo centrum handlowego Korona, Młyn oraz placu Kromera, jednego z ważniejszych węzłów komunikacyjnych Wrocławia, z pewnością dodaje walorów tej lokalizacji poprzez łatwy i szybki dostęp do centrum miasta jaki w inne dzielnice Wrocławia. Bardzo dobra oferta na potrzeby indywidualne oraz w celu inwestycyjnym (wynajem).

Zapewniamy pełną obsługę i pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont mieszkania. Indywidualnie negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Informacje dotyczące mieszkania zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. (150-534)

Kontakt:
e-mail: w.soliwoda@wgn.pl
tel. +48 71 786 42 40

Inne w tej kategorii...